درباره كلينيك

/درباره كلينيك
درباره كلينيك ۱۳۹۷-۵-۴ ۰۸:۴۴:۳۶ +۰۰:۰۰

درباره مركز فوق تخصصي چشم پزشكي رازي

در ساليان اخير پزشكي و تکنولوژي چشم پزشکي با پيشرفت هاي فراواني رو به رو بوده است و به کمک اختراعات، تكنولوژي جديد و تجهيزات نوين، خدمات شاياني در درمان انواع بيماريهاي چشمي کرده است. در همين زمينه كشور عزيزمان نيز همگام با ديگر كشورهاي جهان از پيشرفت هاي قابل توجهي برخوردار شده است و متخصصين فعال ايراني با تسلط بر دانش نوين چشم پزشكي و استفاده از آخرين امكانات و تجهيزات، از رتبه علمي بالايي در سطح جهان و به ويژه خاورميانه برخوردار بوده و توانسته اند با اجراي اعمال جراحي با بالاترين كيفيت و كم ترين عوارض، نام كشور ايران را در عرصه چشم پزشكي منطقه و جهان مطرح ساخته و بلند آوازه کرده اند.
مرکز فوق تخصصي چشم پزشكي رازي در سال ۱۳۷۳ با هدف خدمت رساني به بيماران با بهترين کيفيت و مطمئن ترين خدمات فعاليت خود را آغاز نمود. اين مجموعه با برخورداري از استادان مجرب چشم پزشكي ايران، توانسته است خدمات درماني مطلوبي را به همنوعان ايراني و غير ايراني ارائه دهد و همواره در تمامي عرصه هاي علمي، عملي و تكنولوژيك برتري خود را در كشور و منطقه حفظ نموده است.
مرکز فوق تخصصي چشم پزشکي رازي افتخار دارد كه در زمينه بهبود ارائه خدمات چشم پزشكي و راحتي و اطمينان بيماران گام هاي موثري را برداشته و با تلاش در زمينه بهبود بينائي و به تبع آن بهبود زندگي بيماران، مصصم است تا در مسير افزايش انتظارات مردم از جامعه چشم پزشكي تلاش نمايد. اميد است با کمک گرفتن از خداوند در اين مسير همواره حرکتي مثبت و مثمرثمر داشته باشيم.

مركز فوق تخصصي رازي

رسيدن به جامعه اي كه در آن فرد نابينا و كم بينا وجود نداشته باشد. يا حداقل هيچ فردي بخاطر كمبود امكانات مناسب چشم پزشكي دچار از دست دادن يا كاهش بينايي نشود.
جهت رفاه حال بيماران و تسهيل در هزينه هاي درماني، اين مركز با اكثريت بيمه هاي فعال در ايران اقدام به عقد قرارداد نموده است
مديريت- پرسنل و پزشكان اين مجموعه متعهد ميگردند نهايت تلاش خود را در بهبودي بيماران بكار گيرند و در اين راه با نهايت صداقت تلاش خود را بكار خواهيم بست

اهداف ما

رضايت بيماران 90
پيشگيري و درمان حداكثري 95
فراهم نمودن محيطي آرام جهت پزشكان و مراجعه كنندگان 85
كمك به بهبود سلامت جامعه 100

اعضاء هيات مديره

دكتر عليرضا لاشيئي
دكتر عليرضا لاشيئينائب رئيس هيات مديره
نائب رئیس هيات مديره فوق تخصص شبكيه
دكتر محمدرضا فلاح
دكتر محمدرضا فلاحرئیس هيات مديره
دكتر محمدرضا فلاح تفتي رئیس هيات مديره فوق تخصص قرنيه
دكتر رخصت یزدی
دكتر رخصت یزدیعضو هیات مدیره
آقای دکتر مهدی رخصت یزدی فوق تخصص قرنیه
دكتر سیدمحمدناصر هاشميان
دكتر سیدمحمدناصر هاشميانعضو هیات مدیره
دكتر سيد محمدناصر هاشميان فوق تخصص قرنيه
دكتر علیرضا کشتکار جعفری
دكتر علیرضا کشتکار جعفریعضو هیات مدیره
دكتر علیرضا کشتکار جعفری فوق تخصص استرابیسم
دكتر محمدشیرخانلو
دكتر محمدشیرخانلوبازرس هیات مدیره
دكتر محمدشیرخانلو فوق تخصص شبکیه